KANDIDATO ANKETA

Kaip tapti As.LMK nariu?

ASOCIACIJOS „LIETUVOS MOTOCIKLISTŲ KLUBAS (LMK)“ nariais gali būti 18 metų sulaukę veiksnūs fiziniai asmenys, besidomintys motociklizmu ir Asociacijos veikla, turintys teisę vairuoti motorines dvirates transporto priemones (motociklai, motoroleriai), bei pateikę Asociacijos vadovui prašymą įstoti į Asociaciją, įsipareigoję laikytis įstatų reikalavimų ir sumokėję nustatyto dydžio stojamąjį bei metinį (už einamuosius metus) nario mokesčius.

Naujas narys iki sekančio visuotinio narių susirinkimo priimamas „kandidato“ statusu. Jam išduodamas nustatytos formos pažymėjimas.

Narystės Asociacijoje klausimus sprendžia Asociacijos nariai visuotiniame narių susirinkime dalyvaujančių balsų dauguma. Narį patvirtinus visuotiniame susirinkime, jam įteikiamas nuolatinis Nario bilietas ir As.LMK atributika (ženklelis ir antsiuvas). Išskirtiniais atvejais, kai motociklininkas yra gerai žinomas As.LMK nariams ir valdybai, bei yra ženkliai prisidėjęs prie As.LMK veiklos, jis gali būti valdybos sprendimu iš karto priimamas į pilnateisius As.LMK narius.

Stojamasis mokestis – 40 EUR (Sumokėjus jį nariui suteikiamas LMK ženklelis bei ženklelio ir trikampis antsiuvai).
Metinis nario mokestis – 60 EUR.

As. LMK metinį nario mokestį (60 EUR) prašome mokėti į žemiau nurodytą sąskaitą:
Gavėjas: ASOCIACIJA “LIETUVOS MOTOCIKLISTŲ KLUBAS (LMK)”
Kodas: 302975865
a.s. LT597300010134524802
Mokėjimo paskirtyje (aprašyme) prašome nurodyti “Metinis nario mokestis”.

Kandidato anketą parsisiųsti galite iš čia. Užpildžius siųsti el.paštu info@lmk1928.lt

Kandanketa2016

 

2018 metų renginiai

2018 metų renginiai

Sekite mus Facebook’e

Partneriai

Partneriai